Bli med Kragerø Golf til Son Antem på Mallorca!
Av: Veronica Nygaard | Publisert: 23. juni 2026 | Siste nyheter | Arkiv
Bli med Kragerø Golf på golfreise 8. - 15. november 2026 til Son Antem på Mallorca. Mer informasjon her!
På flere reisemål har vi, i tillegg til deres egen trener, også en Golf Plaisir-vert til stede, men det er deres egen pro som er deres hovedkontakt på reisemålet. Treneren deres vil informere mer om hvordan opplegget med trening og golf fungerer når dere er på plass på reisemålet. Det blir mulighet for instruksjon / oppvarming før spill hver dag, her er det inkludert baller.
For mer informasjon om golfreisen 8. - 15. november 2026 og påmelding - se her!
Siste påmeldingsfrist er 15. juli.
Son Antem er et av de stedene hvor avslapning, god mat, naturopplevelser og førsteklasses golfbaner smelter sammen til en helhet man aldri blir lei av.
Golfresort i toppklasse med 36 hull og 5-stjerners hotell
Mallorca er en av Europas største golfdestinasjoner, med rundt 20 baner på et relativt lite område. Likevel finnes det bare noen få rene golfresorter hvor man bor rett ved banen – og Son Antem er kanskje den aller beste.Her bor du på et fantastisk 5-stjerners hotell og har 36 hull med herlig golf rett utenfor døren, naturligvis med heldags-greenfee. Det gjør Son Antem til et selvsagt valg for Golf Plaisir.
Mer enn golf – opplev Palma og Mallorcas mangfoldige sjarm
Mallorca byr på langt mer enn golf alene. Spesielt hovedstaden Palma de Mallorca frister med et stort utvalg restauranter, shopping, kultur og fornøyelser. Alt dette ligger bare 25 minutter fra deres midlertidige hjem på Son Antem.Det er ikke rart at skandinaver har reist hit i tiår – et opphold på Mallorca blir lett uforglemmelig. Én gang Mallorca – alltid Mallorca!
Son Antem byr på 36 hull fordelt på to golfbaner: West Course og East Course. Begge ligger bare et steinkast fra hotellet og er relativt flate og lette å gå. East Course åpnet i 1994 og var den første banen, etterfulgt av West Course som åpnet i 2001. Her venter en variert og inspirerende golfopplevelse, der flere hull rammes inn av vakre trerekker. West er lengre og tøffere – en ekte mesterskapsbane – mens East tilbyr mer variasjon og flere smarte hull der god plassering virkelig lønner seg.




