Kragerø Golf AS

Salg/Utleie av Aksjer

Dato Aksje Salg Utleie  Selger/Utleier Telefon Epost
04.02.21 B   X Stian Andresen 22162123 andresen171@gmail.com
03.02.21 A   X Kristofer Anker 48605980 kristoferanker@mac.com  
20.01.21 C X   Espen Hiis 47383223 espen.hiis@gmail.com
04.01.21 A X X Ellen Ueland 48441360 ellenueland@gmail.com
04.01.21 A X X Ellen Ueland 48441360 ellenueland@gmail.com
06.08.20 C X X Jon Aabøe 90067875 jon.aaboe@gmail.com
05.08.20 C X   Harald Ringdal 48025642
25.06.20 A X X Geir Andersen 95709410 geir.andersen@posten.no
02.05.18 A X X Jon Almaas 92098217 jonalm@online.no
02.03.18 B   X Olav Chen 95075498 olav.chen@storebrand.com
30.01.15 A X X Glenn P.L.Davies 95173341 gpdavies@online.no
16.02.15 B X   Nicolai H. Knudtzon 90043417 cohk@outlook.com
18.02.15 B X   Kenneth Karlsen 97039106 kenneth.karlsen@mif.no
18.02.15 A X   Anders Elind 90674205 anders@elind.no
30.04.15 A X X Halfdan Heyerdahl 91653200 halfdan.heyerdahl@mantena.no
21.10.15 A X X Pål A. Øygarden 91696788 pal.oygarden@gmail.com
 

Ved salg må skjemaet Melding om Aksjeoverdragelse fylles ut og signeres av kjøper og selger.
Et Transport og behandlingsgebyr på kr. 1300 tilkommer ved overdragelse