Kragerø Golf AS

Salg/Utleie av Aksjer

Dato Aksje Salg Utleie  Selger/Utleier Telefon Epost
02.05.18 A X X Jon Almaas 92098217 jonalm@online.no
13.03.18 C X X Paal Bucher 92255577 paal.bucher@gmail.com
05.03.18 A X X Pål Rydning 93222872 prydning@online.no
02.03.18 B   X Olav Chen 95075498 olav.chen@storebrand.com
22.02.18 C X X Ingunn Brekke 91550987 jsaeverb@online.no
17.02.18 C X   Stian Andresen 45222916 andresen171@gmail.com
30.01.15 A X X Glenn P.L.Davies 95173341 gpdavies@online.no
16.02.15 B X   Nicolai H. Knudtzon 90043417 cohk@outlook.com
17.02.15 A X   Guttorm Bentsen 90142525 guttorm@bassoe.no
18.02.15 B X   Kenneth Karlsen 97039106 kenneth.karlsen@mif.no
18.02.15 A X   Anders Elind 90674205 anders@elind.no
23.02.15 A+B X   John Kristiansen 90054585 johk@online.no
23.02.15 A X X Elisabeth Grøndal 97082526 elisabeth.grondal@advokatstabell.no
16.03.15 A X   Aril Resen 90140150 aril@resen.net
30.04.15 A X X Halfdan Heyerdahl 91653200 halfdan.heyerdahl@mantena.no
21.10.15 A X X Pål A. Øygarden 91696788 pal.oygarden@gmail.com
 

Ved salg må skjemaet Melding om Aksjeoverdragelse fylles ut og signeres av kjøper og selger.
Et Transport og behandlingsgebyr på kr. 1300 tilkommer ved overdragelse

Skagerrak Sparebank
Aktiv
BDO
Tine
Sandtangen
Norsk Gjenvinning
Kragerø Elektriske AS
TF Sport
Ditt kontor
Kruse Smith
Igland garasjen
PR Prosjektrelasjoner AS
Det skjer i Kragerø Magasinproduksjon
Steintransport AS
GHV
Maxbo Fossen Trelast
Coca Cola
Telerør & Teleklima
New Balance
Amfi Kragerø
TA
TEMA
Ch. Hiis Blomster
Sport 1 Kragerø
Kragerø Resort
Autostrada