Kragerø Golf AS

Salg/Utleie av Aksjer

Dato Aksjetype  Selger Telefon Epost
28.01.15 2 stk. A  Pål Rydning 932 22 872 prydning@online.no
28.01.15 1 stk. C  Bente Hellum 984 67 208 bente.hellum@hioa.no  SOLGT
28.01.15 2 stk. A  Aril Resen 901 40 150 aril@resen.net
29.01.15 1 stk. B  Krefting AS 905 14 883 christian.krefting@Krefting.no
30.01.15 1 stk. A  Glenn P.L.Davies 951 73 341 gpdavies@online.no
06.02.15 1 stk. A  Jon Almaas 920 98 217 jonalm@online.no
16.02.15 1 stk. B  Nicolai H. Knudtzon 900 43 417 cohk@outlook.com
17.02.15 1 stk. A  Guttorm Bentsen 901 42 525 guttorm@bassoe.no
18.02.15 2 stk. B  Kenneth Karlsen 970 39 106 kenneth.karlsen@mif.no
18.02.15 1 stk. A  Anders Elind 906 74 205 anders@elind.no
23.02.15 1 stk. A
1 stk. B
 John Kristiansen 900 54 585 johk@online.no
23.02.15 1 stk. A  Elisabeth Grøndal 970 82 526 elisabeth.grondal@advokatstabell.no
16.03.15 2 stk. A  Aril Resen 901 40 150 aril@resen.net
16.03.15 1 stk. B Synnøve Smedal  932 51 056 ssmedal@hotmail.com
07.04.15 1 stk. B Anne Stuhaug 480 02 308 annestuh@online.no
30.04.15 2 stk. A Halfdan Heyerdahl 916 53 200 halfdan.heyerdahl@mantena.no
15.06.15 1 stk. B Terje Ivar Andersen 979 50 707 terjeandersen_27@hotmail.com
09.09.15 1 stk. B Staffan Lindell 400 04 558 stlindell@live.no
21.10.15 2 stk. A Pål A. Øygarden 916 96 788 pal.oygarden@gmail.com
22.06.16 1 stk. B Kristoffer Lind-Klev 464 10 117 kristoffer@lind-klev.no

Ved salg må skjemaet Melding om Aksjeoverdragelse fylles ut og signeres av kjøper og selger.
Et Transport og behandlingsgebyr på kr. 1300 tilkommer ved overdragelse

Skagerrak Sparebank
Coca Cola
Steintransport AS
Tine
Kragerø Resort
BDO
Activ Sportswear
Norsk Gjenvinning
Ditt kontor
Telerør & Teleklima
SpesDent AS
Det skjer i Kragerø Magasinproduksjon
Kruse Smith
Kragerø Elektriske AS
PR Prosjektrelasjoner AS
Vistin